Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.10.2012

Kaçak Hacı!

'un Paris'teki aşk tatili; hüsranla bitti. Atatürk Havalimanı'nda gazetecileri gören , sevgilisini ortada bırakıp ilk bulduğu taksiyle kaçtı

Kaçak Hacı!
'NEREYE KAYBOLDUN?'
ile , Paris'ten olaylı döndü. Önceki akşam Atatürk Havalimanı'na gelen çift, garip hareketler sergiledi. Havalimanından ilk çıkan Ulusoy oldu. Arkasında Sabancı'yı görmeyen model, telefonla sevgilisini arayıp yüksek sesle; "Neredesin sen? Seni arıyorum. Valizleri alamadım. Nereye kayboldun?" dedi.

KOŞAR ADIMLARLA TAKSİYE
Kısa süre sonra çıkış kapısına gelen Hacı Sabancı, gazetecileri karşısında görünce panik yaptı. Basın mensuplarına "Siz nereden çıktınız?" diyen sosyetik işadamı, koşar adımlarla kendisini ilk bulduğu taksiye attı. Hacı Sabancı, havalimanından hızla ayrılırken; Özge Ulusoy ise sevgilisinin ardından şaşkın şaşkın baktı.


UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.