Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.10.2012

Süper final

İstanbul podyumları Paris'i gölgede bıraktı. Ünlü modacılar ve mankenlerin buluştuğu Fashion Week görkemli şovlarla sona erdi

Süper final
Modacı , 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nu önceki gece Fashion Week'te görücüye çıkardı. Modacının, adL için tasarladığı 'Deep Dream' 79 parçadan oluşuyor.

, Didem Soydan, Özge Ulusoy ve Merve Büyüksaraç gibi mankenlerin podyuma çıktığı defilenin sürpriz ismi Wilma Elles oldu. Podyumda arz-ı endam eden Elles, tam not aldı.

KÖŞE KAPMACA OYNADILAR
Tuvana Büyükçınar imzalı 'Tuvanam 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu' 'te görücüye çıktı. Tanıtımda ünlü mankenler görev alırken, Sinem Kobal ve eski dostu Merve Boluğur arasındaki soğukluk dikkat çekti. Kavgalı oldukları konuşulan Kobal ve Boluğur'un defilede köşe kapmaca oynadı.

AMY'NİN AŞKI İZLEDİ
, 'Men in Black' koleksiyonunu ilginç bir defileyle tanıttı. Konuk olan Amy Winehouse'nin son sevgilisi Reg Traviss, "Amy'yi hergün özlüyorum" dedi.

SOSYETE TAKiPTE
defilesi de önceki gün büyük beğeni kazandı. Sosyetenin gözde isimleri kreasyonları büyük dikkatle izledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.