Bugünkü
Takvim

Polis yeni ipucu buldu

Polis, arama başlattığı civardaki küçük bir kulübede nihayet Zeynep'in izine rastlar

  • Saklambaç
  • 28.01.2011
ABONE OL
Polis yeni ipucu buldu
Sevilen dizi "" yeni bölümüyle bu akşam 'de. Emniyet Zeynep'i gördüğünü iddia eden tanıktan bir şey elde edemezken, Suna çaresizlik içinde kızını tek başına aramaya devam eder. Zafer ve kız kardeşi İpek arasındaki ipler gittikçe gerilmektedir. Demiray ailesi kumdan bir kale gibi yıkılmaya başlamıştır artık. Bu arada Zeynep'e ait başka bir ipucu hiç kimsenin tahmin etmediği bir yerde bulunur. Kağan, Zeynep'le beraber her dakika kendi geçmişine biraz daha yaklaşıp acılarıyla yüzleşmektedir. Polis Zeynep'in görüldüğü civarda büyük bir arama başlatır. Ve bir kulübede nihayet Zeynep'in izine rastlanır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.