Bugünkü
Takvim

Baskın var

Simge'yi adım adım takip eden babası, Kemal'in evine baskın yapar Çareyi temizlikçi kılığına girmekte bulan Simge soğuk terler döker

  • Saklambaç
  • 16.10.2010
ABONE OL
Baskın var
Sevilen dizi "Yahşi " yeni bölümüyle bu akşam atv'de. , Kemal ve Cazibe'nin nikah şahidi olan Gül'ün izini sürmeye karar verir ve yabancı gelin bulmaya çalışan biri kimliğinde Gül'den yardım ister. Hulusi ise kızı Simge'nin yeni bir erkek arkadaşı olduğundan şüphelenmektedir. Bu sefer işi sıkı tutarak Simge'yi takip etmeye başlar.

HULUSİ TAKİPTE
Peker Pekmez'in, Gül vasıtasıyla kendileriyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya yaklaştığını öğrenen Kemal ve Cazibe, hem durumdan kurtulacak hem de Peker Pekmez'i pişman edecek bir plan hazırlar.
Kemal'in oturduğu mahalleye kadar Simge'yi takip eden Hulusi, kızının Kemal'le birlikte olabileceğinden şüphelenip Kemal'in evine baskın yapar. Hulusi'nin evi aramak istemesi nedeniyle ne yapacağını şaşıran Simge çareyi temizlikçi kılığına girmekte bulur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.