Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 20.09.2019 09:33
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 09:33

yeni açık iş ilanları! 20 Eylül İŞKUR , , nedir?

yeni personel ve işçi alımlarına tüm hızıyla devam ediyor. sayfasında 19.372 iş ilanı yer alıyor. Bu bağlamda Buna göre adayların başvuru yapabileceği kadrolar şu şekildedir. İlgili kadrolara başvurular için adaylardan en az ilköğretim şartını sağlama, ilana göre değişmekle birlikte ilgili meslekte istenilen sertifikalara sahip olma, ilanın yayınlandığı yerde ikamet ediyor olma şartını sağlama, ilgili alanda en az tecrübe şartını sağlama, ilana göre değişmekle birlikte ilgili yaş aralığında yer alma gibi özel şartların yanında genel alım şartlarını sağlaması da istenmektedir. İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 adresinde ilanlara erişim sağlayabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR temizlik, büro, beden işçisi alımı yapacak

İŞKUR temizlik, büro, beden işçisi alımı için ilanları açıkladı. Bu bağlamda İŞKUR yeni açık iş ilanları oldukça merak ediliyor. Vatandaşlar iş bulmak için İŞKUR'un resmi internet sitesine yoğun ilgi gösteriyor. Bu amaçla iş bulmakta zorlanıyorsanız, İŞKUR'a kaydolarak, mesleğinize ve eğitim durumunuza uygun işi kolayca bulabilirsiniz. İŞKUR kayıt işlemlerinizi İŞKUR bürolarına gitmeden yapmak istiyorsanız kurumun internet şubesini kullanabilirsiniz. Her ilde ve ilçede bulunan İŞKUR bürolarına bireysel başvuruyla kayıt oluşturabilirsiniz. İŞKUR "İnternet Şubesi" aracılığıyla internet ortamından kaydınızı oluşturabilirsiniz. Peki 20 Eylül İŞKUR temizlik, büro, beden işçisi alım başvuru şartları nedir? İşte İŞKUR yeni açık iş ilanları

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.