Bugünkü
Takvim

Amerika düşünsün

ABONE OL
Amerika düşünsün
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ABD ile son dönemde yaşanan krizlerin ardından ABD üretimi 'Sig Sauer' ların yerine güvenlik güçlerinin yerli silah kullanılacağını açıklaması silah üreticilerini hem sevindirdi hem heyecanlandırdı. Trabzon Silah Sanayi A.Ş (TİSAŞ) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçen Alemdaroğlu, bu kararın kendileri açısından büyük bir fırsat oluşturduğunu söyledi. Bu arada Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Adana'da yapılan Adalet Bakanlığı Göltepe Eğitim Tesisleri Açılışı'na katıldı. Bakan Gül, hakimler ve savcıların artık yerli silah kullanacaklarını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.