Bugünkü
Takvim

Müptela dostu yazarı

, uyuşturucu müptelalarını, ensest ilişkilerini savunan ’e tepki gösterdi: Müptelanın arkadaşı Hürriyet yazarı, ünlülerin uyuşturucu davasında ‘balıkları aldım getiriyorum’ tapelerini okudu mu?

ABONE OL
Müptela dostu Hürriyet yazarı
Hürriyet, Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu üzerinden Reha Muhtar'ı hedef aldı. Yayın ilkesinde, 'İsrail'in çıkarlarını korumak' olan , Muhtar ile eski eşi Deniz Uğur arasındaki tartışmayı, farklı mecraya çekti. Bu duruma sert tepki gösteren Muhtar, "Penis yazarı olduğunu söyleyenlerin yönetmiş olduğu Hürriyet gazetesinin masum çocukların hayatına hükmetmesi Türkiye'nin trajedisidir!.." sözleri ile çıkıştı... Dün Semercioğlu, köşesinden kendini ve gazetesini kurtarmaya çalıştı. Semercioğlu, "Çocuklarıma musallat olan müptela, Semercioğlu'nun Cihangir'den arkadaşı mı" diyor... Kastettiği de 'un 5 yıl ilişki yaşadığı Orçun Benli... "Müptelanın arkadaşı" da ben..." diye yazdı. Muhtar, Semercioğlu'na bu kez sahibi olduğu subjektif haber sitesi MedyaTava üzerinden yüklendi. Muhtar, "Uyuşturucu ilişkilerini bilmediğini söylediğin 'uyuşturucu davası' haberini kendi siten MedyaTava'da da okumadın mı Cengiz? Masum çocukların hayatına musallat uyuşturucu tehlikesini gizle, bir başına yaşayıp ölen Harun Kolçak'ı uyuşturucuyla suçla Ahlaklı Cengiz!" diye tepki gösterdi. Sosyal medya, Muhtar'a destek verirken, Hürriyet'i ve yazarını eleştirdi:

Hüriyet bir şeyi savunuyorsa, sonunda ya vatana ihanet ya da pespayelik vardır!
Semercioğlu'nun kaç sektörde faaliyet gösterdiğini yazmaya kalksak, hesabımız kapanır.
Cengiz işini bilir. Kimlerle oturup kalktığını herkes biliyor.
Muhtar Hürriyet'e karşı sonuna kadar yanındayız. Çünkü onlar bu ülkeyi sevmez.
Semercioğlu'nun hangi yapım şirketiyle ilişkisi var? Açıklasın yoksa ben açıklarım.
Hürriyet, ensesti bile savunur. DHKP-C bile Hürriyet için terör örgütü değildir

kalan karakter 1000

BGK BGK

CİA tetikçisi HÜRRİYET GAZETESİ PKK tetikçisi CUMHURİYET GAZETESİDİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 08:51
METİJ METİJ

TERÖR RÖGÜTÜ aracı kullanarak HÜRRİYET aracılığıyla DHKPC PKK GEZİ EYLEMİ KOBANİ HDP aklama işi yapıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 08:51
METİJ METİJ

PKK DHKPC nin iki medya yayın organı var biri CUMHURİYET GAZETESİ diğeri HÜRRRİYET GAZETESİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 08:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.