;

Önce millet

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün AK Partili vekillerle bir araya geldi. Teşkilata net mesajlar verdi: “En iyi tatil milletle birlikte olmaktır. Yorulan varsa kenara cekilsin.”

Önce millet
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün AK Parti Genel Merkezi'nde milletvekilleriyle buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 50 dakika süren istişare toplantısında teşkilata net mesajlar verdi. Erdoğan, konuşmasında ekonomiden OHAL'e, FETÖ ile mücadeleden müttefik ülkelerle son dönemde yaşanan gerilimlere kadar birçok konuya değindi. İşte Erdoğan'ın mesajları: "En iyi tatil milletle birlikte olmaktır. Milletimizle olmak bizim hayat tarzımız. Ben milletimle olmaya devam edeceğim. Milletvekilleri, illerinde halkla iç içe olmalı. Halkın tümüne ulaşmak zorundayız. Gönülleri kazanmak önemli. Profesyonel deformasyon diye bir hastalık var. Uzun süre görev yapan kişiler bu hastalığa yakalanabiliyor. Buna dikkat etmeliyiz. Yorulan varsa kenara çekilsin. Yerini başka bir arkadaşa bıraksın. Bizim kimseyle kavga etmek gibi bir niyetimiz yok. Ama tehditler karşısında suskun kalmamız düşünülemez. Oyunlara karşı mücadelemiz sürüyor. Bu mücadelenin 2. Kurtuluş Savaşı olduğunu vatandaşlarımız biliyor. Ya istiklal ve istikbalimizi kurtaracağız ya da yok olacağız."

kalan karakter 1000

Ramba Samba Ramba Samba

Aciklamasi: Iblis Vebasi Don Feto Tezeklerini kokliyanlar Chpkk Para-Zitlerine , Hdpkk Mikroplarina bulaşanlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2017 10:35
osman osman

Geç kalmış bir uyarı,alttakiler ellerinde ki yetkileri adam kayırarak,kollayarak,diğerlerini öteleyerek çalışmalarına devam ediyorlar.Bunları yaparken de ne bir utanma,çekinme,korkma bir şey de yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2017 08:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.