;
Hürriyet Kılıçdaroğlu’na ‘mal’ dedi
Geçmişte hükümetler kuran ve sonra hükümetleri yıkan , son 15 yıldır hayallerine ulaşamadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti düşmanlığını zirveye çıkartan Hürriyet, bu kez hedefe CHP Genel başkanı Kemal 'nu koydu. Hürriyet gazetesi Twitter hesabından Ahmet Hakan'ın yazısını paylaşırken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adını "KEmal" şeklinde yazdı. Sosyal medyada sert tepkiler alan Hürriyet, daha sonra bunu düzeltti. İşte Hürriyet'le ilgili yorumlar:

Türkiye düşmanlığı Hürriyet'in kuruluş amacıdır.
İsrail'le aynı günlerde kurulmuştur. Yayın ilkelerinde İsrail'i korumak vardır.
Hürriyet PKK'lı olur, DHKP-C'li olur, Türk düşmanı olur ama asla 'Milli' olmaz.

kalan karakter 1000

Songül Oğuz Songül Oğuz

Sokağa davet ediyorlar. Bilsinler kim davet ediyorsa kendi çocuklarını çıkarsınlar.Yine zavallı insanların çocuklarını öldürtecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.04.2017 19:43
Chepni_Nihat Chepni_Nihat

öyle demeyin Ahmet kardeşim akıllı hareket ediyor kendisi açısından ona ne söyleniyorsa DIŞARIDAN ona göre hareket ediyor. adam kaset ile ATANDI oraya görevli sonuçta. içinde az bir şey Milli duygu olsa bunları yaparmıydı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.04.2017 15:35
AHMET AHMET

Bİ TANE AKILLI HAREKETİ YOK...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.04.2017 14:19
Chepni_Nihat Chepni_Nihat

Hiiiiiiiiç öyle yakınmasınlar, iki gün öncesine kadar enseye tokat .... yaşıyorlardı Hürriyet ile C H P bence halen aynı kafayı taşıyorlar, "sen saygı göstermezsen, saygı göremezsin" ilkesi yine tecrübe ile sabitlendi. Çöpe attığım sigara izmariti kadar değer verme KK ya ancak; bir gazete ve onun yazarı gazetede Türkiye Cumhuriyetinde Devlet protokolünde bulunan (ne yazk ki) K.Kılıçtaroğlu na bile alenen bu şekilde hakaret edemez. git yanına yüzüne her türlü hakareti et, yada bir kişi ile konuşurken sevmediğini belirten kelimeler kullan ama bu Dünyada da okunabilen bir gazete de yazma kardeşim. Vay beeee bir gün K.K yı savunacağım aklımın ucundan geçmezdi)))))))))))) Gerçi onu savunduğu felan yok asıl konu bu ülkenin iki Baş belasının ülkemizin dışa karşı olumsuz örnekler ile rencide etmesine tepki göstermek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 21.04.2017 09:49
SAFFET DEMİR SAFFET DEMİR

bozuk saat bile vakti günde 1 kere doğru gösterir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 21.04.2017 07:45
tamirci tamirci

2

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.04.2017 15:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.