Bugünkü
Takvim

Uçan sapık!

Sapıklar, tacizde sınır tanımadı Uçan kameralarla da görüntü almaya başladı. Bunun son örneği, nda yaşandı

ABONE OL
Uçan sapık!
İstanbul Atatürk Kız Öğrenci Yurdu, sapıkların hedefi oldu. Gece yurda giderken çok sayıda kız öğrenci, tacize uğradı. Kızların, İnsansız Hava Aracı () ile de rahatsız edildiği ortaya çıktı. Şikayetler üzerine Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, olaya el koydu. Talimat verip bölgede hem güvenliğin artırılmasını istedi. Hem de yurda yeni bir kapının yapılmasını emretti. "Yurdun duvarına, yolu aydınlatılacak şekilde projektör koyun talimatını da verdim" dedi. Bu tartışmalar sürerken, yeni bir skandal daha ortaya çıktı. 3 bin 500 öğrencinin kaldığı yurtta, camın önünden "Drone" ile odanın içindeki kızların kayda alındığı tespit edildi.

TACİZCİLER ARANIYOR
Bu sapıklık, karşı bloktaki öğrenciler tarafından fark edildi. Saniye saniye cep telefonundan kaydedildi. Bir süre sonra uzaktan kontrol edilen Drone (Uçan kamera) öğrencilerin odasını gözetledikten sonra oradan geri çekildi. Bunu öğrenen öğrenciler, büyük panik yaşadı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, sosyal medyada yayınlanan bu görüntülerden yola çıkarak, sapıkları yakalamak için harekete geçti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.