Bugünkü
Takvim

Havada paniği

ABONE OL
Havada sarhoş yolcu paniği
İngiltere'nin Heathtrow Havaalanı'ndan kalkan ve Londra- Boston seferini yapan British Airways uçağındaki Kamila Dolniak adlı kadın uçağın kapısını açmaya kalkınca havada korkulu anlar yaşandı. Polonya asıllı Dolniak'ın bu girişimi anında engellenirken, Boston Logan Uluslararası Havalimanı'na acil iniş yaptı. Dolniak, Boston'da Massachusetts eyalet polisi tarafından gözaltına alındı. Olayda herhangi bir terör bağlantısı bulunmadığını açıklayan polis, 32 yaşındaki kadının olduğunu belirtti. Yolcuların yere yatırıp engellediği sarhoş kadının, uçak alana indiğinde halen ayılmadığı dikkat çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.