Bugünkü
Takvim

Platonik dehşet!

CHP'li 'ın kızıyla evlenen 32 yaşındaki doktor, eşinin platonik aşkı tarafından sokak ortasında öldürüldü...

ABONE OL
Platonik dehşet!
Şanlıurfa'da 2 yıldır özel bir hastanede pratisyen hekim olarak görev yapan Burhan Çağan Yücel (32), 3 ay önce 7 Haziran seçimlerinde CHP Milletvekili adayı olan Lütfü Küçükbayrak'ın kızı Gamze Küçükbayrak ile evlendi. İddiaya göre genç kıza Ramazan Karakayalı'da platonik olarak aşıktı. Genç kızı daha önce ailesinden de istetmiş ancak olumsuz yanıt almıştı. Bu durumu gururuna yediremeyen Karakayalı, sevdiği kızı elinden aldığını düşündüğü doktor Yücel'den intikam almak için plan yaptı. Önceki gece yürüyerek evine giden Yücel'e, pusu kuran Karakayalı, genç doktoru tabancayla göğsünden vurup kaçtı. Ağır yaralanan Yücel, hastaneye kaldırıldı. Ancak tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti. Polis, kaçan saldırganı arıyor.

Mehmet YILDIRIM-Nazlı NOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.