Bugünkü
Takvim

alarm veriyor

ABONE OL
Kurbağalıdere alarm veriyor
İstanbul Kadıköy'de ıslah çalışmaları sonucu bir süre önce suyunun renginde ve kokusunda iyileşme görülen 'den yine kötü haberler geldi. Eylül ayında yaşanan aşırı yağışlar nedeniyle Kurbağalıdere yine eski kirli haline döndü. Yağmurlar yüzünden derenin arka kısımlarından taşınan pislikler, Kurbağalıdere'nin denize döküldüğü bölümde adacıklar oluşturmaya başladı. Derenin giriş bölümünde görülen balıklar ise yeniden dereyi terk etti. Kadıköylüler ise pis kokular saçan dereyle ilgili gereken çalışmaların yapılmasını istedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.