Bugünkü
Takvim

olunca herkes suspus

Algı operasyonu konusunda uzmanlaşan , metrosundaki kazasını yer belirtmeden yazdı. Hürriyet, olay İstanbul'da yaşanmış imajı yaratmaya çalıştı.

ABONE OL
İşte Doğan medyasının ikiyüzlülüğü!
İzmir metrosunda meydana gelen kazasında 14 kişi yaralandı ancak konu ne yazılı/görsel medyada konuşuldu, ne sosyal medyada gündeme getirildi. Algı operasyonları konusunda uzmanlaşan da konu CHP ile ilgili bir olay olunca haberi saklamak için elinden geleni yaptı. Hatta haberin başlığında İzmir'in adı bile geçmedi. İzmir Metrosu Üçyol İstasyonu'nda meydan çıkışındaki yürüyen merdiven aniden durunca üzerindeki yolcular önce birbirlerinin üzerine ardından da merdivenlerden aşağıya yuvarlandı. 14 kişi yaralandı. Bazı yolcuların ayakta tedavisi yapılırken bazıları hastaneye kaldırıldı. Makina Mühendisleri Odası (MMO) Şubesi, kazayla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: "Yardımcı fren sisteminin bulunmaması nedeniyle, merdivenin aşağıya doğru kontrolsüz şekilde kayarak yaralanmalara sebep olduğu anlaşılmaktadır."


kalan karakter 1000

dragon dragon

haberleri olmamıştır canım.
bu halk uyandı. bunlar hala uyanamadı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 28.02.2015 15:31
mehmet kaplan mehmet kaplan

yazın daha neler var yazacak itfaiye araçlarının su altında kaldığıbnıda yazın.ama bunu düşünecek olan izmirlidir.binali yıldırım gibi bir insanı harcadılar.bırakın çeksinler bırakın rezil olsunlar.şikayrt etmesinler oy zamanı gelince gereğini yapsınlar.ama yapmazlar.sadece kameralara atarlar tutarlar bu kadar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 28.02.2015 13:54
lastword lastword

artık Doğan medyasının hükümetleri kontrolleri altına aldığı o DEVİR bitmiştir !!!.Doğan medyası ne yazarsa yazsın,hiç bir zaman Ak parti seçmeni etkilenmez !! blakis her partiden seçmen Ak partiye katılmaktadır.Çünki en düzgün ve en başarılı partidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır1
cevapla 28.02.2015 12:24
Mert Mert

Türkiye'nin en büyük köyü İzmir diyorlardı.Doğruymuş demek.Metro yapmak senin neyine.otobüs,dolmuş her yere gider değil mi?İzmirliler uyanın trafik yakında çökecek.Metro ise Allah'a emanet...

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır1
cevapla 28.02.2015 12:06
mehmet mehmet

hey gidi günler heyyyy. papatyalar dönemi olsaydı böyle olmazdı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır1
cevapla 28.02.2015 11:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.