Bugünkü
Takvim

Yedek ı

İhanet Çetesi'nin 'e ikinci darbe planı hazırladığı ortaya çıktı. Örgütün 'ı dinleyip "" üzerinden Fidan'ı ve MİT'i hedef aldığı anlaşıldı

ABONE OL
Yedek MiT kumpası
Türkiye'nin geleceğini hedef alan Yapı'nın bir ı daha faka bastı. Örgütün, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 22 Mart 2013'de takipsizlikle sonuçlandırılan 7 Şubat dosyasını yedeklemeye çalıştığı ortaya çıktı. Savcılık, paralel polislerin aktif rol aldığı sözde Selam Tevhid soruşturmasını inceledi.

BÖYLE PLAN GÖRÜLMEDİ
Bu sırada MİT'e yönelik ikinci bir darbe planına ilişkin çok çarpıcı bilgilere ulaşıldı. "İran'ın Türkiye'de yasadışı yapılanması olduğu" iddiasıyla başlatılan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, tüm bakanlar ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın da dinlendiği sözde Selam Tevhid dosyasından Abdullah Öcalan'ın kardeşi 'a ait 4 dinleme kaydı çıktı. soruşturması kapsamında dinlenen Öcalan'la ilgili kayıtların daha sonra paralel polisler tarafından Selam Tevhid dosyasına konulduğu belirlendi. Paralelci polislerin, Öcalan'ın kayıtları üzerinden Milli Birlik ve Barış Projesi olarak adlandırılan ""ni hedef aldığı tespit edildi. Paralel örgütün barışı engellemek için MİT yetkililerini Mehmet Öcalan üzerinden /KCK terör örgütü ile irtibatlandırmaya çalıştıkları anlaşıldı. Hatta paralelcilerin MİT yetkilileri hakkında "Terör örgütüne yardım etmek" suçu kapsamında soruşturma açtığı öğrenildi.

Nazif KARAMAN- Veli SARIBOĞA- Fatih ULAŞ

kalan karakter 1000

borazan borazan

Stalin,
kalktı omzuna dokundu,
Barzani dedi,
Keşke Benden Sonra Sovyetler birliğini yönetseydin keşke
Kürtler senin gibi bir lidere sahip oldukları için çok şanslılar.
Kürtler için elimden geleni yapacağım, Sana söz veriyorum ,
Irak Hükumetini devirmek için tüm imkanları devreye sokacağım,
Irak,ta darbe olmasının zeminini hazırlayacağız,
Abdülkerim Qasım ile görüş,
anlaşırsanız, onun darbe yapmasına yardım edeceğiz ..... bbc den bir parça alıntı....peki bu açılım saçılım süreç falan filan tezgah . başka kaynaklarla yani pelsilvanya manya kanya sanya tanya zemini hazırlamazmı sizcene

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.02.2015 12:31
mutlu mutlu

sendeki neyin kafası birader

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 14.02.2015 14:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.