Bugünkü
Takvim

belli oldu

ABONE OL
Fuat Avni belli oldu
17 ve 25 Aralık sürecinde sosyal medyada açtığı hesapla savcılık ve poliste bulunan birçok dosyaya ilişkin gizli bilgileri paralel yapının çıkarlarına hizmet edecek şekilde afişe eden Fuat Avni isimli Twitter kullanıcısı afişe oldu. MİT, bu bilgiyi 'nin köşe yazdığı bir internet sitesinde kuruma yönelik ortaya attığı iftiralar gerekçesiyle savcılığı yaptığı suç duyurusunda verdi. 'nun bu mahlas isimle yazı yazıp MİT'i yıpratmaya çalıştığı kaydedilen şikayet dilekçesinde Uslu hakkında işlem yapılması istendi. Bu başvuru üzerine Emre Uslu hakkında soruşturma açıldı. 17 Aralık sonrası tutuklanma korkusuyla Belçika'ya kaçan Uslu, Türkiye'ye dönerse ifadesine başvurulacak.

Nazif KARAMANEmre Uslu'yla ilgili bomba iddia


kalan karakter 1000

burhan efsane burhan efsane

emre uslu erkek gazeteci. erkekliğini göreceğiz. sallıyormu ifade mi veriyor göreceğiz. erkek adam çıkar gelir. nasıl olmak istiyorsa ona göre hareket eder. yoksa hortumu keserler. hortumsuz kalır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2014 15:45
nz nz

aydın takılan kırkayaklara dikkat bunlar memleketi satarlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.07.2014 15:31
alp yılmaz alp yılmaz

bunlar cemaatçi felan değil ,cemaatçi kılığına bürünmüş mossad coları belkide araştırsan yahudide çıkablirler

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 17.07.2014 12:52
Avanak Avni Avanak Avni

Avanakul-Emreul-Avni

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.07.2014 12:46
sedef sedef

dönerse tabii,nedense elimizdekileri hep kaciriyoruz ayni deniz seki gibi,ha sahii deniz seki ye ne oldu..anlasilan emniyetten paraleler henüz tam anlMIYLA temizlenmemis..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.07.2014 09:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.