Bugünkü
Takvim

O polise tutuklama

ABONE OL
O polise tutuklama
Geçen yılki Gezi olayları sırasında Ankara'da 'ün öldürülmesine ilişkin davanın tutuksuz yargılanan sanığı polis memuru Ahmet Şahbaz tutuklandı. Davanın esas hakkındaki görüşünü açıklayan Cumhuriyet Savcısı, "Şahbaz'ın eyleminin meşru müdafaa olmadığını, olası kasıtla adam öldürmek suçundan cezalandırılmasını ve tutuklanmasını" istedi. Mahkeme heyeti, müzakere sonucunda Şahbaz'ın tutuklanmasını kararlaştırdı. Duruşma, 3 Eylül 2014 tarihine ertelendi.

kalan karakter 1000

Demokrasi Demokrasi

Gezi olayları ülkemizi ne kadar çok rahatsız etmişti,bazıları etrafa saldırıp yakıp yıkıyorlardı,halbuki demokrasi herkesin özgürlüğüne saygı göstererek,cana mala eşyaya hiçbir şeye zarar vermeden,demokratik haklarını kullanmaktı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.07.2014 15:15
NUR İÇİNDE YAT NUR İÇİNDE YAT

MEKANIN CENNET OLSUN,ADALET YERİNİ BULDU.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır5
cevapla 08.07.2014 10:27
SOSYAL ADALET21 SOSYAL ADALET21

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR,ANALAR AĞLAMASIN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 08.07.2014 10:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.