Bugünkü
Takvim

Buldan'dan Çiller'e: Yetmez ama evet

ABONE OL
Buldan'dan Çiller'e: Yetmez ama evet
HDP Milletvekili 'ın ayağını kıran eski başbakanlardan hakkında attığı tweet, tartışma yarattı. Çiller dün Kuşadası'nda düşerek ayak bileğinden yaralandı. İzmir'den İstanbul'a getirilen Çiller özel bir hastanede ameliyata alındı. Bu sırada Pervin Buldan da Çiller'in ayağının kırılmasıyla ile ilgili bir tweet attı. Buldan, "Tansu Çiller'in ayağı kırılmış Yetmez ama EVET.!" ifadelerini kullandı. Buldan'ın tweeti sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşıldı.

AĞLATAN SORU
Öte yandan Buldan'ın eşi Savaş Buldan, Çiller'in başbakanlığı döneminde faili meçhul bir cinayete kurban gitmişti. Meclis Darbeleri Araştırma Komisyonu'nda ifade veren Çiller, Savaş Buldan'ın infaz emrini verdiği yönündeki bir soru üzerine gözyaşlarına hakim olamamıştı.

kalan karakter 1000

gerçekler acıtır.. gerçekler acıtır..

Evet, senin için de yetmez ama evet. Kocalarınız dağda kendiniz mecliste bu ülkeyi batırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Tansu Hanım sayesinde birazınız temizlenmişti. Yetmez ama neyse...

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 08.07.2014 19:59
İNSANİ DUYGU İNSANİ DUYGU

KADININ CADI YANMIŞTIR,

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 08.07.2014 10:24
Osman Batur Osman Batur

Yetmez ama evet. Bu yaratığında daha zelil duruma düşmesi için bu lafları başlangıç olmalı. Allahın takdirini kimse ebilemez. Masum binlerce inasanımızın kanı acaba kimin ellerinde..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır6
cevapla 08.07.2014 09:35
erol erol

Siz Çiller'in tırnağı olamazsınız. Hain planlarınıza döneminde en büyük darbeyi vurduğu için kuyruk acınız büyük tabi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır6
cevapla 08.07.2014 09:07
koreli55 koreli55

ne demezsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 08.07.2014 08:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.