Bugünkü
Takvim

10 ayda tam 125 kadın öldürüldü

ABONE OL
10 ayda tam 125 kadın öldürüldü
Kadına şiddete yönelik cezalar ağırlaştırılıyor ancak şiddet azalmıyor. Rakamlar şiddetin 'savaş' boyutuna ulaştığını gösteriyor. 2012'nin Ocak- Eylül döneminde 30 bin 254 kadın yaralandı, 125 kadın ise öldürüldü. Bakan , Mart 2012 ile Ocak 2013 arasında 63 bin 895 önleyici ve tedbir kararı verildiğini söyledi.

kalan karakter 1000

MİSAFİR MİSAFİR

ERKEKLERE ACI CİLE CEZAEVİ YOLU
TOPLUMDA BELİRLİ KESİMİ KORU KANUNLARI ONLARIN YARARINA YAP İDDİA OLDUMU DÜZMECE RAPORLARLA İÇERİ TIK EN UFAK TEMASTA ÇARPMADA HADİ İÇERİ BUNLARIN ÇOCUKLARI AİLESİ NE OLACAK BU YOLLA AİLE KURUMU YARALANMIYORMU BİTMİYORMU.GERCİ RAPORU KALDIRACAKSINIZ YANLIZ CEZALARINIDA KALDIRMANIZ GEREKİYOR.İÇERİDE SUÇSUZ VE 12 YIL FAZLADAN CEZA ALANLAR VAR ONLARI VE AİLELERİNİDE DÜŞÜMÜN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.06.2013 16:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.