Bugünkü
Takvim

Burs Koç'u

, adına tweet atan gence burs verdi. Bu durum örnek oldu. Bir genç burs almak amacıyla 'u hedef seçti...

Burs Koç'u
Özellikle gençlerin kullandığı , burs merkezi heline geldi! , kendisi adına tweetler atan gence burs verdi. Bu diğer gençlere gelir kapısı oldu. İşadamı Ali Ağaoğlu'nun, "Maslak 1453" reklamı için ata binip, projeler için "Bu değil, bu hiç değil" demesi, sosyal medyayı salladı. Bu dönemde Ağaoğlu hakında sahte hesap açıldı. Takipçilerine "Fakirler" diyen sahte kullanıcı, Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından tespit edildi. İşadamı, hesap sahibine burs verdi. Bu durum kurnaz bir genci harekete geçirdi. Hedefte ise Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı vardı. '
YGS'Yİ ALACAĞIM' Üniversiteli
olduğu düşünülen genç, serveti 2.9 milyar dolar olan işadamı adına sahte "twitter" hesabı açtı. Bu hesap üzerinden de "para" üzerine tweetler atmaya başladı. "Twitter'a kayıt olmak bedava diye duydum, moralim bozuldu", "Zenginlik paçalarımdan akıyor", "Lidyalılar'a selam ederim", "Sırf gençler üzülmesin diye YGS'yi alacağım" gibi yazılar yazdı. Tüm bunlar, Ağaoğlu gibi Rahmi Koç da sahte hesabın sahibini bulup, gence burs vereceği beklentisi oluşturdu. İşadamının, sahte hesabın sahibine burs verip vermeyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.