Bugünkü
Takvim

Enişte dehşet saçtı

ABONE OL
Enişte dehşet saçtı
'da ikamet eden 51 yaşındaki yanına 7 yaşındaki oğlu V.Ö.'yü de alarak kız kardeşi 'nın evine gezmeye gitti. Bir süre sonra Necivan Avcı ile eşi (47), tartışmaya başladı. Zülfiye Özgür karı - koca kavgasını sonlandırmak ve kardeşini korumak istedi. Kavga sırasında mutfaktan bıçak alan Mehmet Avcı araya giren baldızını göğsü ve sırtının üç yerinden bıçakladıktan sonra karakola giderek "Baldızımı bıçakladım. Size zahmet gidip bakın ölmüş mü" dedi. Yaralı kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Eve gelen polis ekipleri ise annesinin gözleri önünde bıçaklanmasını izleyen V.Ö.'yü odadaki koltuk arkasına saklanmış olarak buldu. Şoka giren çocuk polisler tarafından evden çıkarıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.