Bugünkü
Takvim

Şartlı tahliye sonu oldu

Şartlı tahliye sonu oldu
'nda, uyuşturucu suçundan 10 gün önce şartlı tahliyeden yararlanan bir kişi öldürüldü. Ceset, Ambarlar Caddesi'nde dün 05.30 sıralarında bulundu. Olay yeri inceleme ekipleri, cesette 4 bıçak darbesi belirledi. Üzerinden nüfus cüzdanı çıkmayan cesette, üzerinde fotoğraf olmayan sadece kimlik bilgilerinin yer aldığı bir belge bulundu. Belgede 28 yaşındaki Ali Kahraman'ın adı yazılıydı. GBT'sine bakılan Kahraman'ın 10 gün önce uyuşturucu suçundan tutuklandığı ve şartlı tahliye sonucu özgürlüğüne kavuştuğu anlaşıldı. Polis, Kahraman'ın katil ya da katillerini bulmak için sokaktaki işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

Barış SÖZAL
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.