Bugünkü
Takvim

Kahraman Türk'e 500 bin sterlin

ABONE OL
Kahraman Türk'e 500 bin sterlin
'nin başkenti , (27) adlı bir Türk'ü konuşuyor. Kuyumcuyu soymak isteyen hırsızı yakalayıp polise teslim eden Serçe, Londra'da kahraman ilan edildi. Wood Green Kraliyet Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkarılan hırsız, 20 ay hapisle cezalandırıldı. Mahkeme başkanı girişimine müdahale eden Serçe'yi de unutmadı. Hakim, Serçe'yi kutlayarak 500 sterlin ödül verilmesini kararlaştırdı. Ersin Serçe ise ödülü beklemediğini söyledi. Serçe, "Soyguncular vitrinin camını kırdıklarında kendimi tutamadım. Herhangi bir ödül beklemiyordum. Çalıştığım işyerine sahip çıkmak zorundayım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.