Bugünkü
Takvim

Motor A.Ş!

Yabancı uyrukları kızları satan çete üyeleri, galerici sandıkları polisle "Siz de motor satıyorsunuz biz de" diye pazarlık etti

ABONE OL
Motor A.Ş!
'de önceki gece bir diskoteği basan polis, aralarında doktor ve mühendislerin de bulunduğu 17 yabancı uyruklu kadını pazarlığında ele geçirdi. Eğlence yerinde görevli 8 kişi de gözaltına alındı. Kendilerini galerici olarak tanıtan polisle pazarlığa oturan çete üyesinin, "Sen de motor satıyorsun ben de motor satıyorum. Meslektaş sayılırız" demesi dikkat çekti.

TÜRK PASAPORTU ALMIŞLAR
Polis memurları, müşteri olarak girdikleri diskotekte kadınlarla otelde fuhuş yapmak üzere anlaştıktan sonra operasyon için dışarıda bekleyen meslektaşlarına haber verdi. Baskında paniğe kapılan kadınlar sağa sola kaçışmaya başladı. Kıskıvrak yakalanan kadınlardan bazılarının sınırdışı edilmemek için Türk vatandaşlarıyla evlendiği ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.