Bugünkü
Takvim

Eski Fenerbahçeli'den bomba iddia!

'ın bu iddiası ortalığı karıştıracak!

  • Fenerbahçe
  • 30.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.05.2013 15:34
ABONE OL
Fenerbahçe'nin Teknik Direktör ile yollarını ayırmasının yankıları devam ediyor. Bir dönem Fenerbahçe kaptanlığı yapan , Kocaman'ın ayrılığının kendisi için sürpriz olmadığını belirtirken, Kocaman ile birlikte kulüpten ayrılan hakkında çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Ümit Özat, "Ali Yıldırım başkanlığa aday olacak" dedi.

İŞTE FENERBAHÇE'NİN TEKNİK DİREKTÖR ADAYLARI - TIKLAYIN...

KOCAMAN İÇİN İYİ OLDU
Aykut Kocaman'ın ayrılığı benim için sürpriz değil diyen Özat, "Ben Aykut hocanın ayrılacağını biliyordum. Daum'un, Denizli'nin, Zico'nun ayrılığında hep aynı oldu. Mali Kongre'de , Aykut Kocaman 'kalacak' dedi ama bir cümle daha kullandı. 'Kocaman daha da gelişecek.' Bu ifade her teknik adamı rahatsız eder.

Aykut hoca içinde yaşamayı bilen bir adam ama bence bu ifade onu rahatsız etti. Ayrılığı bence iyi oldu. Önümüzdeki yıl Fenerbahçe için çok zor geçecek. Galatasaray şampiyon olursa bu Fenerbahçe açısından büyük yıkım olur. O yüzden ayrılığı bence iyi oldu" dedi.

YILDIRIM ADAY OLACAK
Ali Yıldırım'ın Aziz Yıldırım ile arasının açık olduğunu vurgulayan Özat, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Özat, "Aykut Kocaman'ın ikinci Fenerbahçe dönemi olacak. Ali Yıldırım bence başkanlığa aday olacak' diye konuştu.

BELGÜ: ADAYLAR DENİZLİ VE YANAL
Fenerbahçe Eski Yöneticisi Hulusi Belgü ise, Aykut Kocaman'ın yerine Mustafa Denizli ya da Ersun Yanal'ın geleceğini iddia etti. (radyospor)

kalan karakter 1000

hsyn hsyn

kaptan barı sen konuşma tek geçerım e.yanal

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.05.2013 19:33
nedim nedim

Adres LUCESCU

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.05.2013 13:51
Fenerrium Fenerrium

üc bes kisi protesto etti diye yorumculugu bırakıp meydanı ona buna bıraktın, Benfica 2. macı icin takım geriye yaslanmalı skoru koruyarak oynamalı diye taktik yorumda bulundun. Fenerbahce korkak oynayınca elendik yazık oldu. Büyük hayal kırıklıgına ugrattın kaptan, olmadı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 30.05.2013 19:39
Şahinim diyor ki, Şahinim diyor ki,

Ertuğrul Sağlamda gelebilir o da Fener alt yapısından soyadı gibi sağlam adam.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 30.05.2013 19:04
şükrü şükrü

aziz yıldırım artık takıma zarar vermeye başladı.artık istifa etmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır3
cevapla 30.05.2013 15:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.