Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.09.2019 09:58
  • Son Güncelleme: 12.09.2019 09:58

Son dakika: Bir sigara markasına zam geldi! ? JTİ, BAT, Philip Morris

Sigaraya zam konusunda güncel haberler yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde sigaralar 5'er TL zam yapılacağı iddia edilmiş ilgili yerlerden resmi açıklama gelmişti. konusunda son dakika gelişmesi yaşandı ve bir sigara markasına 1 TL zam yapıldı. Peki, diğer sigaralara zam gelecek mi? İşte JTİ, BAT, Philip Morris ...

Sigaraya zam gelecek mi?

Sigaraya zam gelecek mi? Geçtiğimiz gün bir sigara markasına 1 TL zam yapılmış bu gelişmelerin ardından diğer sigara markalarına zam yapılıp yapılmayacağı araştırılmaya başlanmıştı. Sigaralara yapıla 3 TL'lik zammın ardından sosyal medyada 5 TL'lik zam yapılacağı iddiaları gündeme gelmişti. Ancak British American Tobacco Türkiye resmi açıklama ile bu iddiaları yalanlamıştı. Peki, diğer sigaralara zam gelecek mi? İşte JTİ, BAT, Philip Morris 2019 sigara fiyat listesi...

HANGİ SİGARAYA ZAM GELDİ?

Japon Tobacco International grubuna ait bir sigaraya zam yapıldığı bildirildi. Sigara satış yerlerine gönderilen yeni listede, 13 TL olan Monte Carlo Night Blue sigarasına 1 TL zam yapıldığı öğrenildi. Buna göre, Monte Carlo Night Blue sigarası 14 TL'den satılıyor.

SİGARAYA YENİ ZAM GELECEK Mİ?

Şu an sigaraya zam konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Monte Carlo Night Blue sigarasından başka diğer sigaralara zam yapılmadı.

Güncel sigara fiyatları için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.