Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.03.2017 Gazete
ABONE OL

İnsan faktörünü unutmamak lazım

İnsan faktörünü unutmamak lazım
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, "İnsan faktörünü unutmamak bizim iş hayatımızın bir parçası. Teknoloji alanında çalışan bireyler çok kibirli olurlar. Bazen açıkçası insan faktörünü unutarak yanlış ürün tasarlayabilirler." dedi. "Dünya bu kadar hızlı bir şekilde değişirken doğru becerileriniz yoksa çok fazla teknolojiye odaklanıp pazarlama kısmını kaçırırsanız ciddi bir sıkıntıyla karşılaşırsınız." diyen Doany, şirketlerin önemli bir kısmının aslında bu kadar hızlı değişen bir dünyaya adapte olmaya çalıştığını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.