Bugünkü
Takvim

Nidapark satışta

Her yaş grubuna özel tesisleriyle dikkat çeken satışa çıktı. Tahincioğlu imzalı İstanbul'daki projede, 368 ev yer alıyor

Nidapark satışta
Tahincioğlu'nun yeni konut projesi Nidapark Seyrantepe'de satışlar başladı. İstanbul Seyrantepe'de konumlanan proje, her yaş için planlanan geniş ve çeşitli sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Ön talep döneminde yoğun ilgi gören proje, 2 kulede toplam 368 daireden oluşuyor. Nidapark Seyrantepe'de ilk kulenin harfiyatı başladı ve temeli atıldı, ikinci kulenin de kısa sürede temelinin atılması planlanıyor.
Projenin tanıtım toplantısında konuşan Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, projedeki 368 dairenin büyüklüklerinin 79 ile 349 metrekare arasında değiştiğini, 1+1'den 5+1'e kadar konut seçenekleri bulunduğunu belirtti. Tahincioğlu, "Daire fiyatlarının 621 bin TL'den başladığı projemizi Aralık 2016'da bitirerek sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz" dedi.

HER YAŞA AYRI HİZMET
Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım da, projenin 2 bin 800 metrekaresinin sosyal tesis olarak planladıklarını kaydederek, şunları söyledi: "Projemizin sosyal alanlarını belirlerken ailenin tüm bireylerini düşündük. Açıkkapalı yüzme havuzları, kafeterya, fitness ve çok amaçlı salonun yanı sıra çocuklarımız için de ayrı yaş gruplarına göre ayrı sosyal alanlar planladık. 3-6 yaş arası ve 9-12 yaş arası çocuklarımız için farklı tasarımlar yaptık." Alpaslan Çalım, projeden konut alacakların İş Bankası, VakıfBank ve ING'nin 120 aya kadar kredi seçeneklerinden yararlanabileceğini de sözlerine ekledi.

Özlem Kamer TERCANLI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.