Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 27.05.2019 13:16
  • Son Güncelleme: 29.05.2019 15:17

sınav soruları bekleyişi sona erdi! 2019 Bahar dönemi AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Anadolu Üniversitesi tarafından 25-26 Mayıs'ta gerçekleştirilen final sınavın soru ve cevapları açıklandı. Adaylar katıldıkları sınavdaki soru ve cevapları görüntülemek istiyor. Peki, ve cevapları nasıl görüntülenir? ?

AÖF sınav soru ve cevapları yayınlandı

AÖF final sınavı soruları ve cevapları için bekleyiş sona erdi. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sisteminde eğitim gören öğrenciler, 25-26 Mayıs'ta bahar dönemi final sınavına katıldı. Sınavın sona ermesi ile birlikte adaylar soruları ve cevapları görüntülemek için internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Peki, AÖF sınav soruları ve cevapları nasıl görüntülenir? AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

AÖF final sınavı soruları ve cevapları AÖF'ün resmi internet adresi üzerinden açıklandı. Öğrenciler e-Posta adresi veya T.C. Kimlik numaraları ile şifreleri ile sisteme giriş yaptıktan sonra AÖF soru ve cevaplarını görüntüleyebilecekler.

AÖF SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınav soru ve cevaplarının yayınlanmasının ardından, sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı merak edilmeye başlandı. Sonuçların resmi olarak hangi tarihte açıklanacağı henüz bilinmiyor. Ancak, bir önceki sınavların sonuçları, sınavın tamamlanmasının ardından 10 gün içerisinde erişime açılmıştı. Buna göre, 2019 AÖF bahar dönemi final sınavı sonuçlarının 03-07 Mayıs 2019 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.