Bugünkü
Takvim

Ha'yat'a son!

fenomeni Sinead , milyarder ’in lüks yatında ölü bulundu. Tüm dünya şok oldu

Ha'yat'a son!
Avustralyalı Sinead , daha 20 yaşındaydı. Sosyal paylaşım sitesi 'da paylaştığı fotoğraflarla dünyaya ün saldı. Paylaşımlarıyla para kazanan Instagram fenomeni McNamara, 4 ay önce Meksikalı işadamı Alberto Bailleres'in sahibi olduğu "Mayan Queen IV" adlı lüks yatta çalışmaya başladı. Avrupa kıyılarını dolaşan ve son olarak 'ın Kafelonya Adası limanına demirlenen yatta, korkunç bir manzara ortaya çıktı. Mürettebat, lüks teknenin arka kısmında McNamara'nın cesediyle karşılaştı. Polis ekipleri, intihar ve olmak üzere her intimali değerlendirmeye aldı. Olaydan önce milyarder Bailleres'in yatı terk ettiği, Sinead McNamara'nın da yatta mürettebatla kaldığı iddiası ortaya atıldı.CİNAYET SORUŞTURMASI
Yunan polisi, cesedi yatın arka kısmında bulunan genç kadının ölümüyle ilgili cinayet soruşturması açtı. 92 metrelik dev yatın polis soruşturması tamamlanana kadar Kefalonya limanından ayrılmasına izin verilmeyeceği açıklandı. McNamara'nın hayatını kaybetmesi sosyal medyada büyük yankı yarattı.işadamı Bailleres'e ait 92 metrelik lüks yatta ölü bulunan McNamara'nın ölümü, sosyal medyayı yıktı. Olay sırasında 9.6 milyar dolarlık servetin sahibi olan 87 yaşındaki Bailleres'in yatta bulunmadığı ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.