Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 22.01.2018 18:58
  • Son Güncelleme: 22.01.2018 18:58

'den Afrin açıklaması

Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Mogherini, Zeytin Dalı Harekatı'ndan son derece endişe duyduğunu bildirdi

AB'den Afrin açıklaması

Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi , Zeytin Dalı Harekatı'ndan son derece endişe duyduğunu bildirdi.

Mogherini, AB Dış İlişkiler Konseyi toplantısı ardından düzenlediği basın toplantısında, Afrin yönelik operasyondan son derece endişe duyduğunu belirterek, bugünkü toplantıda konuyu AB ülkesi dışişleri bakanlarıyla ele aldıklarını ifade etti.

Türk yetkililerle de konuya ilişkin irtibata geçeceğini aktaran Mogherini, AB Bakanı Ömer Çelik'in hafta içerisindeki Brüksel ziyaretinde de kendisiyle konuyu görüşeceğini söyledi.

Mogherini iki nedenden dolayı operasyondan endişe duyduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Birincisi insani nedenler. İnsani yardımların ulaştığından ve sivil halkın operasyondan etkilenmediğinden emin olmalıyız. Alandaki herhangi bir un DEAŞ karşıtı olduğundan da emin olmalıyız. Beni endişeye sevk eden diğer husus ise askeri operasyonlar Cenevre'deki görüşmelerin sürmesini olumsuz etkileyebilir."

kalan karakter 1000

taka41 taka41

AB Suriyede ne etkisi olduki...PKK desteklemekten baska...Pkk magaralarinda bulunan malzemelerin tümü AB ülkelrinden yollanan yardim erzaklari......AB Logistik destek veriyor Sayin celik bunlarin dokumanini yapip Mogherinin önüne koymali...ve izahat istemeli..yardima ihtiyaci varsa beni cagirsin kosa kosa gelirim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.01.2018 10:51
abd abd

sizin duyduğunuz endişe nekadar büyükse bizim o kadar işimiz iyi demektir ÇÜNKÜ sizTÜRKİYE DÜŞMANLARI İÇİN ENDİŞE DUYUYORSUNUZKİ BİZ İYİ YOLDAYIZ DEMEKTİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.01.2018 09:50
ismail ismail

Savaş alanındaki siviller için endişenmişler, çok endişelendiyseniz kapıları açın sivilleri konuk edin. Avrupanın hayatı yalan, iki yüzlülük ve menfaat üzerine kurulu. Tabiri caiz ise bunlar kaşar. Umumhane kadınları bile sizden daha ahlaklıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.01.2018 09:10
Dr. Selim Dr. Selim

Sakinleştirici hap içmenizi tavsiye ederim. Elinizden birşey gelmez, yormayın kendinizi daha fazla kötü olacaksınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.01.2018 08:31
cengiz cengiz

ey Federica Mogherini.senin o gözlerin daha cok tavana bakacak ALLAH o müslümanların ve o cocukların hesabını sizden soracak ey AB :

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.01.2018 05:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.