CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu'nun EYT tutarsızlığı!

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu'nun EYT tutarsızlığı!

20.11.2019 00:41

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tutarsızlıklarına tam gaz devam ediyor. EYT ile ilgili siyasi rant için çıkarılması gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu geçmişte, ''Yaş yükselmezse bu kara delik büyür, bu gidişle emeklilere maaş bile ödememiz mümkün değil'' demişti.


kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

ÇOCUKKEN BİZE YALAN SÖYLEMENİN NE KADAR KÖTÜ, YÜZ KIZARTICI, UTANÇ VERİCİ BİR ŞEY OLDUĞUNU ÖĞRETTİLER. YALAN SÖYLEYENİN YÜZÜ KIZARIRDI, UTANMAYI BİLİRLERDİ, ŞİMDİ KK SAYESİNDE O KADAR SIRADANLAŞTI Kİ, KÜÇÜK ÇOCUKLAR BU YÜZDEN YALANIN NE KADAR KÖTÜ OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. O YÜZDEN TOPLUMDA ÇÜRÜMÜŞLÜK, AHLAKSIZLIK, DEJENERASYON HIZLA YAYILMAYA BAŞLADI. ALLAH SONUMUZU HAYIRLI KILSIN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.11.2019 10:07
ihsan ihsan

ke mal densizin biri

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.11.2019 09:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.