Bugünkü
Takvim

Aylin iz peşinde

Aylin kaybolan kocası Selim'i bulmak için şansını denemeye karar verir

  • Televizyon
  • 21.05.2012
ABONE OL
Aylin iz peşinde
Merakla beklenen "Son" bu akşam atv'de! Leyla, Aylin'den yardım istemek için mimarlık ofisine gelir. Aylin, Leyla'dan gerçekleri anlatmasını ister. Leyla, Selim'le olan tüm hikayesini Aylin'e anlatır. Selim'in tek amacı Leyla'ya yardım etmek, o ve çocuklarını Norveç'e göndermektir. Halil ve Aylin hikayeyi Leyla'nın ağzından duyduktan ra akıllarında tek bir soru kalır. Leyla ile birlikte kaçmayan Selim nerededir? Bu soru aylardır hayatı felakete sürüklenen Aylin'e yeni bir kapı açar. Aylin kocası Selim'i bulmak için son şansını denemeye karar verir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.