Bugünkü
Takvim

Evde panik var!

'nin çalıştığı uçağın kaçırılması evde büyük bir panik havası yaratır

  • Televizyon
  • 30.09.2011
ABONE OL
Evde panik var!
Sevilen dizi , merakla beklenen yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında... Aslan, evinin karşısındaki kiralık evi yakışıklı gençler tutmasın diye kendi tutunca başı belaya girer. Yanlış anlaşılmalara neden olan bu ev, kızlarının çok işine yarayacaktır. 'nin çalıştığı uçağın Karayipli bir hava korsanı tarafından kaçırılması evde büyük bir panik havası yaratır.

Yeni Jülide, herkesin midesini bulandırır. Ne olduğunun farkına varamayan Aslan ise Jülide'nin gizli oyunlarına kurban edilir. Kubat'ın huylarını düzeltmek için dünyaca ünlü büyücü Zuzu'ya giden Nihale, Zuzu'nun verdiği talimatlar doğrultusunda başını daha da çok belaya sokar. Nihale'nin işleri iyice karıştırması olayları Aslan'a kadar yansıtır. Her şeyi yanlış anlayan Aslan için hayat çok çekilmez olur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.