Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.03.2020 Gazete
ABONE OL

Boyd: Sanırım son maçım olacak

'ta Boyd, medyasına açıklamalar yaptı. oyuncu, " maçına çıkana kadar, oynayıp oynamayacağımızı bilmiyorduk ama ben elimden geleni yapmaya çalıştım" diye konuştu. Tecrübeli oyuncu, "Bu maçın uzun süre oynadığım son maç olabileceğini düşündüm. Depoda hiçbir şeyin kalmasını istemedim ve her şeyimi verdim. Sanırım uzun süre boyunca oynadığım son maç da bu olacak" diye konuştu.

Sanırım son maçım olacak
Beşiktaş'ta Boyd, medyasına açıklamalar yaptı. oyuncu, " maçına çıkana kadar, oynayıp oynamayacağımızı bilmiyorduk ama ben elimden geleni yapmaya çalıştım" diye konuştu. Tecrübeli oyuncu, "Bu maçın uzun süre oynadığım son maç olabileceğini düşündüm. Depoda hiçbir şeyin kalmasını istemedim ve her şeyimi verdim. Sanırım uzun süre boyunca oynadığım son maç da bu olacak" diye konuştu.

5 YABANCI YOLCU SADECE BOYD KALACAK!
Kartal'da performansı tartışılan oyunculardan Roco, Douglas, Diaby, Rebocho ve Karius ile yollar ayrılacak. Boyd'un takımda kalması bekleniyor…

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.