Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.03.2020 Gazete
ABONE OL

’den imaj değişimi

lı futbolcular coronavirüs salgını nedeniyle vakit geçirmeye başladı. Birçok Beşiktaşlı futbolcu vasıtasıyla evde yaptıklarını takipçileriyle paylaştı. Bu sırada ilginç görüntüler ortaya çıktı. Beşiktaş'ın devre arasında renklerine bağladığı saçlarını kazıtarak çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı.

Boateng’den imaj değişimi
Beşiktaşlı futbolcular coronavirüs salgını nedeniyle vakit geçirmeye başladı. Birçok Beşiktaşlı futbolcu vasıtasıyla evde yaptıklarını takipçileriyle paylaştı. Bu sırada ilginç görüntüler ortaya çıktı. Beşiktaş'ın devre arasında renklerine bağladığı Boateng saçlarını kazıtarak çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.