Bugünkü
Takvim

için ilk yarış düzenlendi

Türk yarış tarihinin en iyi atı olarak gösterilen için ilk yarış düzenlendi. Veliefendi Hipodromu’ndaki yarışı ANAKIN, jokeyi Hışman Çizik ile kazandı.

Boldi için koştular
Türk yarışçılığının unutulmaz safkanlarından, Gazi Koşusu şampiyonu ve rekortmeni adına düzenlenen mücadele, dün Veliefendi Hipodromu'nda gerçekleştirildi. Kariyerine başladığı 1995 yılından itibaren pistteki sıra dışı duruşu ile herkesin sevgilisi haline gelen ve adına film yapılan efsane yarış atı Bold Pilot Koşusu'nda daha önce start almamış 2 yaşlı safkan İngiliz tayları 1000 metre çim pistte mücadele etti. 11 tayın start aldığı koşuda, Hakan Kefoğlu'nun sahibi ve yetiştiricisi olduğu safkan ANAKIN jokeyi Hışman Çizik idaresinde galibiyete ulaşan isim oldu. Bold Pilot ve jokey Halis Karataş'ın hayatını konu alan "Bizim için Şampiyon" filminin başrol oyuncuları da dün Veliefendi'deydi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.