Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.02.2019 Gazete
ABONE OL

yönetimi 24 yaşındaki Travnik'i takibe aldı

, ve gibi isimleri takıma kazandıran scout ekibi rotasını ’te oynayan Travnik’e çevirdi. Genç yıldız performansıyla göz dolduruyor. Yönetimi sezon sonunda 'yı satmayı kafasına koydu. Her maçı izlenen Travnik, Faslı yıldızın yerine düşünülüyor.
G.Saray
bir yandan şampiyonluk savaşı verirken diğer taraftan gelecek sezon için kolları şimdiden sıvadı. Bu sezon takıma Luyindama, Marcao ve Onyekuru gibi gelecek vaat eden gençleri takıma kazandıran scout ekibi bu kez de gözünü Çekya'nın Jablonec takımında forma giyen Michal Travnik'e çevirdi.

POTANSİYELİ YÜKSEK BİR OYUNCU
Scout ekibi tarafından bir süredir hem yerinde hem de videolardan izlenen Çek futbolcu performansıyla göz doldurdu. Potansiyeli yüksek bir orta saha oyuncusu olan 24 yaşındaki oyuncu takımının gözbebeği oldu.BU SEZON TOPLAM 10 GOL ATTI
Jablonec'te 4 sezondur oynayan Michal Travnik bu sezon 26 maçın tamamında ilk 11'de yer alırken fileleri 10 kez havalandırdı. Gole yakın bir oyuncu olan Çek yıldız her geçen gün kendini geliştirmeyi başardı.BELHANDA İLE YOLLAR AYRILACAK
Galatasaray Yönetimi sezon sonunda Belhanda'yı satmayı kafasına koydu. Bu oyuncunun yerine Travnik'i listenin en başına koyan yönetim scout ekibinin vereceği son rapordan sonra kararını verecek.​MİCHAL TRAVNİK KİMDİR?


YAŞI: 24
MEVKİİ: O.SAHA
ÜLKESİ: ÇEK CUM.
OYNADIĞI TAKIMLAR: Jablonec (Çek Cum.) Slovacko (Çek Cum.)

24 yaşındaki Travnik orta sahada maestro gibi çalışırken istikbal vaat ediyor.