Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.05.2012 Gazete
ABONE OL

Etrafında kuş uçurtmadılar

Etrafında kuş uçurtmadılar
'ndeki görüşmeye tutuksuz olarak yargılanan Trabzonspor Başkanı ile asbaşkan da katıldı. Başkan Şener'in salona adeta bir koruma ordusuyla gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Şener'in etrafını saran yakın korumaları Çağlayan'da kuş bile uçurtmadı.

GÜVENLİK ÜST DÜZEYDEYDİ!
Çağlayan Adliyesi'nin etrafında da emniyet güçleri çok yoğun güvenlik önlemleri aldı

TUTUKSUZ SANIKLAR TAM KADRO
Çağlayan' daki 17. duruşmada tutuksuz sanıklar Sadri Şener, Göksel Gümüşdağ, Şekip Mosturoğlu, Nevzat Şakar, Tayfur Havutçu, Bülent Uygun, Mecnun Odyakmaz, Serdar Kulbilge, Ümit Karan, İskender Alın, Mehmet Yıldız, İlhan Çelikay, Korcan Çelikay, Tamer Yelkovan, Samet Güzel, Volkan Bahçekapılı eksiksiz olarak salondaki yerlerini aldı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.