Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.09.2011 Gazete
ABONE OL

Kod adı +30 bin

, "Seyircisiz maçlarda kadınlar ve çocuklar stada girebilir" deyince taraftar grupları sanal alemde birleşti. Hedef Manisa maçında 30 binin üzerinde seyirci toplamak

Kod adı +30 bin
Futbol Federasyonu, cumartesi günü yaptığı açıklamada "seyircisiz" maçların artık "seyircili" oynanacağını duyurdu. Futbol Disiplin Talimatı'nda yapılan değişiklikle, talimat ihlali nedeniyle seyircisiz oynanmasına hükmedilen maçları kadın izleyiciler ile yanlarında anneleri olmak şartıyla on iki yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak takip edebilecek.

SAMANDIRA'DAN KONVOY KALKACAK
Talimattaki bu değişiklik sonrası 'nin yarın Manisa ile oynayacağı karşılaşmada kadın ve çocuklar maça alınacak. İnternet üzerinden organize olan taraftarlar, 30 binin üzerinde kadın ve çocuğun tribünde olmasını hedefliyor. Fenerbahçe TV'den de bu konuyla ilgili sürekli yayınlar yapılarak kadın ve çocuklar stada davet ediliyor. Yetişkin erkek taraftarlar ise Manisa karşılaşmasında, tıpkı Ordu maçında olduğu gibi takımı Samandıra'daki tesislerden stada kadar konvoyla getirecek. Maç sırasında da stat dışında tezahüratlarla destek verecekler.

FENERLİ KARARI BEĞENDİ
seyircisizi oynama cezası verilen maçları kadınların ve çocukların ücretsiz izleyebileceği kararı alması Fenerli taraftarları sevindirdi.

BİZDEN BAŞKA UYGULAYAN ÜLKE YOKTU!
Forumlara katılan bayan taraftarlar, "Nihayet olumlu bir karar alındı. Seyircisiz maç oynatan başka ülke yoktu" yorumunda bulundular. Bir çok Fenerbahçeli de "Zaten maçlarımıza çok sayıda bayan taraftar geliyordu. Erkeklerın başardığı kadar tezahürat desteği veremeseler de seslerini duyuracaklardır. Ama rakibi baskı altına almak kolay olmayacak" ifadesini kullandı.

ÇOCUKLAR EVİNE ÇOK GEÇ GİDECEK
Seyircisiz oynama cezası verilen maçlara kadın ve çocukların alınması kararı olumlu karşılanırken, F.Bahçe-Manisa maçının 20.00'de başlaacak olması okul çağındaki çocukları olumsuz etkileyecek. Çünkü çocuklar maçın ardından evlerine ancak gece yarısı dönebilecek ve ertesi günü yine okula gidecek. Bu tür maçların daha erken saate alınması da gündeme gelebilir.

kalan karakter 1000

gercek sampiyon gercek sampiyon

Aslinda adindanda anlasilacagi uzre TFF yani Turkiye fener fenerasyonu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 19.09.2011 20:57
fb76 fb76

fenerbahçe yapıln bütün haksızlıklara sahada cevap verecek inşallah sahada fenere yapamaıklarını masa başında yapıyolar en büyük fırsatçılar gs ve ts büyüklüğünüzden utanıyoz

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.09.2011 15:57
flueflue flueflue

yine şampiyon olacağız 34 te 34 yapma gücü versin allahım...

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır3
cevapla 19.09.2011 12:11
fb76 fb76

evet tek cevap

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.09.2011 15:58
deve deve

en büyük fener

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır2
cevapla 19.09.2011 10:14
kubilay62 kubilay62

TFF: Her şey fener için...
Her şey fener için........

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır18
cevapla 19.09.2011 08:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.