Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 11.10.2009 Gazete
ABONE OL

Ve Terim bıraktı

Milli Takım Teknik Direktörü Terim, "Bir grup 'imparator' bir grup 'istifa' diyor. İstifaya davet edilmeye pek alışık değilim. Ermenistan maçından sonra veda edeceğim" dedi

Belçika yenilgisi sonrası basın toplantısı yapan Fatih Terim, çarşamba günü oynanacak Ermenistan maçı sonrasında istifa edeceğini açıkladı. Terim, "Birileri imparator derken, diğer bir grup istifa etmemi istiyor. Buna pek de alışık değilim. Ermenistan maçı sonrasında görevimi bırakıyorum" diye konuştu.

Özgener ikna edemedi
Kararının anlayışla karşılanacağını umduğunu belirten Terim, şöyle konuştu: "Başkan Mahmut Özgener de beni ikna etmeye çalıştı ama veda ediyorum. 1990'dan beri Türk futbolunda neler yaptığım ortadadır. Ama yapacağım basın toplantısı bakidir. O toplantıda daha çok şey açıklayacağım"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.