Bugünkü
Takvim

Ülkücülerin geleceği ne olacak Bahçeli!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, "Bahçeli'nin sürekli AK Parti'nin geleceğini konuşması ama ülkücülerin geleceği hakkında söyleyecek sözünün olmaması dikkati çekiyor" dedi.

  • Siyaset
  • 20.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.10.2015 14:46
ABONE OL
Ülkücülerin geleceği ne olacak Bahçeli!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı , "Bahçeli'nin sürekli AK Parti'nin geleceğini konuşması ama ülkücülerin geleceği hakkında söyleyecek sözünün olmaması dikkati çekiyor. Siyaseti 'ülkücüleri iktidardan uzak tutma' temelinde yapan bir Bahçeli var meydanlarda" açıklamasında bulundu.

Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin AK Parti'nin geleceğine yönelik spekülatif yorumlar yaptığını ifade etti.

Açıklamasında, "Bahçeli, siyaset üretimiyle değil siyasi falcılıkla uğraşıyor" görüşüne yer veren Çelik, şunları kaydetti:

"Halbuki, Bahçeli'nin milliyetçilerin-ülkücülerin gelecek beklentileri ile ilgili siyaset üretmesi lazım. Bu konuda 'sıfır noktasında siyaset'in ötesine geçemiyor. 7 Haziran sonrası ülkücüleri-milliyetçileri iktidardan uzak tutan siyaset bizzat Bahçeli tarafından üretildi ve uygulandı. MHP tabanının en hassas olduğu 'terörle mücadele' konusunda geride duran ve mücadeleye destek vermeyen yine bizzat Bahçeli oldu. Bahçeli'nin sürekli AK Parti'nin geleceğini konuşması ama ülkücülerin geleceği hakkında söyleyecek sözünün olmaması dikkati çekiyor. Siyaseti 'ülkücüleri iktidardan uzak tutma' temelinde yapan bir Bahçeli var meydanlarda."

kalan karakter 1000

neco gs lı neco gs lı

bahcelı sımdıye kadar nemı urettı hayır urettı pesküvıt urettı bahcelı hayırlı gunler ıstıfa

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.10.2015 22:01
mehmet mehmet

gerçek ülkücüler bahçeliyi gönderecek inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 20.10.2015 20:56
aykut çam aykut çam

hdp yi baraj altı bırakamayan akp mhp üzerine oyun oynuyor gerçek ülkücüler yoluna orhan miroglunun partisiyle degil mhp yle yola devam edecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır23
cevapla 20.10.2015 16:30
vatandaş vatandaş

akp en azından devlet yönetmeye çalışıyor ama mhp nin başındakilerin derdi devleti yönetmek değil hükümet olmak hiç değil meydanlarda boş boş konuşup millete yük olmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Millete boş laf üretene kadar hükümet olsaydınız şimdi bu seçimi yapmayacaktı ülke trilyonlar kaybetmez vakit kaybetmezdik. Tuturmuşsunuz bir akp şöyledir böyledir. bir sefer çıkında vatana millete hayırlı bir iş yaptık deyin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 20.10.2015 19:15
Musti Musti

miroğlu vatanını milletini ülkesini bahçeli'den daha çok seven ve düşünen birisidir. ortalık karışsın, şehit cenazeleri gelsin, oylar yükselsin zihniyetinden ne hayır gelir memlekete?

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır2
cevapla 20.10.2015 17:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.