Bugünkü
Takvim

Çocuk katili

, yine katliam yaptı. Bir bahaneyle yine Ramazan ayında Şeridi'nde 450 hedefi vuran İsrail ordusu, yaşları 1-8 arasında değişen 20 çocuğu öldürdü

ABONE OL
Çocuk katili
ABD'nin koruması altındaki , yine 'de sivilleri katletti... İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik pazartesi günü başlattığı Koruyucu Sınır isimli operasyonun bilançosu ağırlaştı. 48 saat içinde Gazze'de 450 hedefi vuran İsrail uçakları, 1 ila 8 yaş arasında 20 çocuğu öldürdü. İsrail'in pazartesi gününden beri düzenlediği saldırılarda ölenlerin sayısı 40'a ulaştı. Saldırılarda en az 50 ev tamamen yıkılırken 700 bina da büyük hasar gördü. Gazze Şeridi'ne havadan ve denizden yöneltilen saldırılar devam ederken İsrail Savunma Bakanı Yaloon, operasyonlarının birkaç gün içinde şiddetlenerek devam edeceğini açıkladı. Gazze Şeridi iki gündür bin 400 İsrail askerince kuşatılmış durumda. İsrail'in hava saldırılarının ardından Gazze'ye yönelik bir kara harekatı başlatacağı belirtildi. İsrailli yetkililer, Gazze'den atılan füzeler sebebiyle 38 İsrailli'nin yaralandığını belirtti. Kudüs'ün güney ve orta kesimlerine düşen füzelerden seken şarapnel parçalarından 6 kişi, panik nedeniyle ise 32 İsraillinin hafif yaralandığı ve hastanelere nakil edildikleri belirtildi.

kalan karakter 1000

erol erol

lanetlenmiş insan müsveddeleri

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.07.2014 11:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.