Bugünkü
Takvim

Eski MHP'li AK Parti'ye katıldı

MHP’den ihraç edilen isim AK Parti'ye katıldı. Peki gerekçe ne?

  • Siyaset
  • 18.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2011 16:40
ABONE OL
Eski MHP'li AK Parti'ye katıldı
MHP'den ihraç edilen Samsun İl Genel Meclis Üyesi Sabri Arslan, AK Parti'ye katıldı.

Samsun'a yeni atanan AK Parti İl Başkanı Osman Çetinkaya, Türkiye'nin insan haklarına dayalı demokratik gelişmesinin önünü açmak ve daha özgür bir ortam sağlamak amacıyla, 12 Eylül'deki Anayasa değişiklikleri için partiler üstü çağrıya, ülkücü camianın bir mensubu olarak katkıda bulunan, takdire şayan bir mücadele örneği veren Sabri Arslan'a kapılarını açtıklarını söyledi.

Bunsan sonraki siyasi hayatını, AK Parti saflarında birlikte devam ettirme teklifine olumlu cevap vermesinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Çetinkaya, "Sayın Arslan, davetimize icabet ederek gücümüze güç kattığını düşünüyorum. Samsun'da çok daha başarılı hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum. İlk sınavımızı 12 Haziran'da hep birlikte vereceğiz." dedi.

Samsun İl Genel Meclisi Bağımsız Üyesi Sabri Arslan ise daha demokratik, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu bir millet olma adına doğruluğuna inandığı mesajlar, fikirler ve gayretlere katkı vermenin, destek olmanın bir insanlık görevi olduğuna inandığını söyledi.

Ülkesi ve milleti için sınırsız hizmet anlayışı düşüncesi taşıdığını kaydeden Arslan, "Bugüne kadar bu düşüncemden hiç sapmadım. İster CHP'den, ister MHP'den, ister AK Parti'den, ister Okyanus ötesinden, ister Çin'den; nereden gelirse gelsin daha demokratik, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu bir millet olma adına doğruluğuna inandığım mesajlar, fikirler ve gayretlere katkı vermenin, destek olmanın bir insanlık görevi olduğuna inanıyorum. Onun için 'bugün, o gündür' diyerek, önce ülkem ve milletim ülküsüne hizmet etmek, şahsıma değer verip, gösterilen teveccühe ve yapılan davete bigane kalamazdım. AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na yeni atanan Osman Çetinkaya'ya teşekkür ediyor, bu katılımın hayırlı olmasını diliyorum." açıklamasında bulundu.

kalan karakter 1000

AYLİN AYLİN

MHP KENDİ İÇİNDEKİ ÜYELERİDE KAYBETMİŞTİR. ÜYELERİNE DEGER VEREN ,ÜYELER ARASINDA AYIRIM YAPMAYAN TEK PARTİ ,AKP. HER YÖNÜYLE İNSANA DEGER VEREN AKP,ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERİ DE BAŞARİYLA KAZANACAKTIR İZMİRİN OYLARIDA AKP İKTİDARININDIR .YOLUNUZ AÇIK OLSUN..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.02.2011 10:41
Ali  ışık................. Ali ışık.................

Arslanada helalolsun doğruyu bulupta geriye dönmeknegüzel onu AKP.tiye katıldığı için canigönülden tebrik ediyorum.her aile mensubuna.600tl ile 1200tl arasında maaşbağlayacağız diye yalan söyleyipte insanları kandıranların peşinden gitmiyoruz.millete hayır oyu kullanmakiçin kendini feda eden kılıçtar oğlu.akıl vermek negüzel peki adama sormazlarmı sen neden oy kullanmadın.adres değişikliği bahane.daha yürüyen merdivenlerin neresinden inilip neresinden çıkılması gerektiğini bilmeyen bir parti başkanının peşinden gidiyorlar.inşallah birgün güzel yolu bulupta aramıza katılırsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.02.2011 00:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.