Bugünkü
Takvim

Netanyahu varsa yokum

Erdoğan, 'Onur Konuğu' olduğu İklim Konferansı öncesinde 'a rest çekti: İsrail Başbakanı gelirse ben katılmam

ABONE OL
Netanyahu varsa yokum
Atina'da yapılacak İklim Konferansı öncesinde, Başbakan Tayyip Erdoğan'dan bir rest bir de sürpriz teklif geldi. Yunan Sky televizyonuna konuşan Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu'nun da konferansa katılacağı iddiası üzerine, "Katılırsa ben orada olmayacağım. Gemiye silahlı baskını destekleyen bir Başbakan'la bir araya gelmeyi kabul etmeyiz" dedi.

SÜRPRİZ TEKLİFLER
Netanyahu'nun toplantılara katılmayacağı öğrenilirken, Erdoğan, Atina gezisi öncesi komşuya önemli mesajlar da verdi:
Ege'deki uçuşları NATO kontrol etsin.
Askeri gemilerin rotalarını bildirelim. n Kıta sahanlığı anlaşmazlığını giderip silahlanmayı azaltalım.
Ege'de petrol ve doğalgaz arayalım.

'OKULU BEĞENMEDİM AÇILIŞA GELMEM'
Bir grup öğrenci Erdoğan'ı yeni yapılan Ankara İlahiyat Fakültesi'nin açılışına davet etti. "Gelmem" diyen Erdoğan, nedenini şöyle anlattı: "Ben o binayı beğenmedim. 8 katlı okul mu olur. Asansörlere nasıl sığacaksınız? Biz iyisini yapacağız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.