Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.10.2019

rekortmeni yine zirvede! listesinde...

Atv'nin  rekortmeni dizisi '', önceki akşamki bölümüyle yine zirveyi kimselere bırakmadı. Başarılı dizi, Tüm Kişiler'de yüzde 7.91 izlenme oranı ve yüzde 20.21 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Dünyanın gözü Hercai'de

Atv'nin rekortmeni dizisi 'Hercai', önceki akşamki bölümüyle yine zirveyi kimselere bırakmadı. Başarılı dizi, Tüm Kişiler'de yüzde 7.91 izlenme oranı ve yüzde 20.21 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

'Hercai'nin yeni bölümü, sosyal medyaya da damga vurdu. Avrupa'nın sosyal medyada en çok konuşulan dizisi 'nin 15. bölüm etiketi, Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 2. sıraya, listesinde de 3. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.