Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.06.2019

Mimar ’ın evinin banyosu ağızları açıkta bıraktı

Mimar ’ın Tarabya’daki evinin banyosu, ağızları açıkta bıraktı. Çak, çöp kutusu olarak eşine ait 9 bin liralık marka çantayı kullanıyor.

Çöpte var servet
Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü yıldızların da evini tasarlayan Şafak Çak'ın Tarabya'daki manzaralı villası, şaşkınlık yarattı. Çak, eşi ve kızıyla yaşadığı lüks villasının içini özenle dizayn etti.Şafak Çak, lavabosunu 1 tonluk masif mermerden yaptı. Çak'ın çöp kutusu ise eşinin yıllar önce aldığı 9 bin liralık Louis Vuitton marka çantası!Çak'ın lavabosu da tam 1 tonluk bir masif mermerden...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.