Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.05.2019

VIP çıkarma

Ukraynalı işadamı , dillere destan yatı ‘Kaiser’ ile müdavimi olduğu ’a geldi. Ona kendisi gibi milyarder ’in eşlik ettiği iddia ediliyor.

VIP çıkarma
Dünyanın en zengin işadamlarından Ukraynalı , dillere destan 'Kaiser' isimli yatıyla önceki gün 'a geldi. 60 metrelik yüzen sarayını Yalıkavak Marina'ya demirleyen işadamının, burada lüks malikanelere baktığı öğrenildi.Bu arada Aleksander Yaroslavsky'e Bodrum tatilinde kendisi gibi dünyaca ünlü milyarder 'in de eşlik ettiği iddia edildi.MİLYAR DOLARLIK TATİL!
İki yakın arkadaştan Abramoviç'in serveti1.7 milyar dolar; Ukraynalı işadamı Yaroslavsky'nin serveti ise 1.6 milyar dolar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.