Bugünkü
Takvim

Zorlu yolculuk

Önceki gün Fransa'ya giderken havalimanında görüntülenen , ikizlerinin enerjik halleri yüzünden oldukça zor anlar yaşadı

  • Saklambaç
  • 27.11.2015
ABONE OL
Zorlu yolculuk
Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, önceki gün Paris'teki Türk Sinema Haftası'na katılmak için Fransa'ya uçtu. Büyüküstün'ün yanında ikiz kızları Toprak ve Kaya ile annesi Handan Hanım da vardı.

İKİZLER, bir an olsun yerlerinde durmadı. , boyları kadar valizlerin üzerine çıkıp inmek bilmeyen Toprak ve Kaya'yla ilgilenirken zor anlar yaşadı. Güzel oyuncunun eşi Onur Saylak ise dizi çekimleri nedeniyle İstanbul'da kaldı.Önceki gün Fransa'ya gitmeden önce Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen Tuba Büyüküstün'ün ikizlerinden biri annesi Handan Hanım'a emanetti.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.