Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.02.2015

Eşiyle mesafeli

Kız kardeşi 'in eski eşi Togay Akşit ile aşk yaşayıp evlenen , önceki gün faka bastı. Eşiyle Kıbrıs'a uçan Öncel, ayrı ayrı geldiği havaalanında objektife yakalanınca gerildi

Eşiyle mesafeli
Yıllar önce kız kardeşi 'in eşi Togay Akşit'i elinden alarak onunla evlenen Nazan Öncel, Türkiye'nin gündemine oturmuştu. 1980'li yılların sonunda gerçekleşen bu evliliğin yıllar geçmesine rağmen unutulmamasından rahatsız olan Öncel, eşiyle magazin basını arasına mesafe koymuştu. Togay Bey'le basının olduğu yerlerden uzak duran ünlü şarkıcı, önceki gün faka bastı. Sevgililer Günü nedeniyle Kıbrıs'a giden Öncel, dikkat çekmemek için havaalanına eşinden önce girdi.

SUS PUS OLDULAR

Aralarına mesafe koyarak yürüyen çift, pasaport kontrolünden geçerken patlayan flaşlarla şaşkına döndü. Yıllar sonra objektiflere yakalanmaktan rahatsız olan , sorular karşısında sessiz kalırken eşi Togay Akşit de soruları duymazlıkdan geldi. Tüm çabalarına rağmen birlikte görüntülenen eşler, hızlı adımlarla objektiflerden kaçtı. Nazan Öncel'in kendisi gibi şarkıcı olan kızkardeşi Pınar Güvenel, verdiği röportajlarında ablasını affettiğini söylemişti.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.